Mladší žáci: Turnaj Hranice n.M., 15.2.20 – 3. místo

Mladší žáci se 15.2.2020 zúčastnili turnaje v Hranicích na Moravě. Vezou si domů pohár za 3. místo

Turnaj Hranice n.M., 15.2.20 – 3. místoProti Olomouci jsme začali hru s velkým respektem, než jsme zjistili, že to jde, pak kluci hru plně ovládli. Proti Zlínu jsme začali perfektně a udělali si slušný náskok. S naší hrou měl soupeř potíže. Bohužel v závěru se od nás odklonilo štěstíčko a my stříleli jen tyčky. V poslední minutě nastřelená tyčka za sedmičky, nám sebrala finále.

Poslední zápas ve skupině proti Hranicím už byla z naší strany exhibice.  V boji o celkové třetí místo proti Horce n. M. se do hry dostali z lavičky. Tento zápas byl odehrán v tréninkovém tempu.

Výsledky:
Rožnov p. R. – HBC Olomouc   14 : 8
Rožnov p, R. – HC Zlín   11 : 12
Rožnov p. R. – Cement Hranice   18 : 9
Rožnov p. R. – Horka n. M.   13 : 7

Sestava: Mičkal Tomáš , Opálka Tomáš , Koleček Vojtěch, Matula Kristián, Rozsypal Vít, Komárek Dominik , Bena Jiří, Klimeš Sebastián , Kroužecký Martin, Blinka Michal, Sosnowski Marek , Madarasz Matyáš , Dvořák Adam

Turnaj Prostějov, 25.1.20 – 1. místo

Spoustu kluků před odjezdem skolila nemoc, tak jsme odjížděli jen v osmi. Celý turnaj jsme odehráli ve velikém tempu. Naše hra nepostrádala rychlost, chytrost a nasazení. Pohledná, nádherná hra zaujala všechny přítomné. Hráli jsme tak nadčasově, že před každým zápasem nás soupeři žádali, abychom je šetřili.

Míchali jsme sestavou jak se dalo a poslední zápas jsme dokonce odehráli jen v pěti hráčích. Kluci si zaslouží poděkování a respekt.

Sestava: Kroužecký Martin, Madarazs Matyáš, Bena Jiří, Mičkal Tomáš, Koleček Vojtěch, Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Sosnowski Marek.

Výsledky:

Rožnov pod Radhoštěm – SKKP Handball Brno   22 : 10