Organizační pokyny k letnímu soustředění v Nivnici

Přinášíme Vám informace k organizaci letošního soustředění, které se uskuteční v termínu od 14.-19.8.2012 na Nivnické Riviéře. V článku se dočtete vše podstatné – kdy se odjíždí, kdy se přijíždí, co nezapomenout nabalit, případně jak a kdy doplatit (pokud tak ještě někdo neučinil) a ke stažení je i Prohlášení o bezinfekčnosti (odevzdává se při odjezdu na soustředění) ke stažení zde.

PLATBA SOUSTŘEDĚNÍ
V případě, že jste ještě nezaplatili, učiňte tak prosím co nejdříve a to na níže uvedený účet. Cena soustředění je 2 700 Kč, záloha byla 1 000 Kč.
Číslo účtu: 2047030193/0800
Variabilní symbol: rodné číslo hráče (bez lomítka)
Specifický symbol: XX00YY
– XX – identifikace družstva:
     11 Přípravka (uvádějte družstvo, ve kterém hrál působil v tomto roce)
     22 Minižáci
     33 Mladší žáci
     44 Starší žáci
– YY – druh platby:
     02 Soustředění

Příklad specifického symbolu pro minižáky: 220002

ODJEZD
Den: 14.8.2012, úterý
Místo srazu a odjezdu: parkoviště před ZŠ POD SKALKOU
Čas sraz a odjezdu: sraz: 11:45 hod., odjezd 12:00 hod
PŘÍJEZD
Den: 19.8.2012, neděle
Místo příjezdu: parkoviště před ZŠ POD SKALKOU
Čas sraz a odjezdu: sraz: 14:30 – 15:00 hod.
NEZAPOMENOUT
– Děti musí při odjezdu odevzdat PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ (o bezinfekčnosti) – viz. příloha
– Všechny děti jsou povinny mít k dispozici kopiie pojišťovací karty a potřebné léky, pokud užívají (informujte prosím příslušného trenéra)
– Všechny děti musí mít švihadlo a míč, za tyto věci si během soustředění zodpovídají samy (pokud nemají míč, je možná domluva s trenérem o zapůjčení)
– Pro zabránění případných ztrát je vhodné označit zavazadla štítekm se jménem dítěte (týká se hlavně přípravky, minižáků a mladších žáků)
– V kategorii minižáků a mladších žáků nedávejte dětem na soustředění mobilní telefony !!! Všichni trenéři jsou k dispozici dětem po celou dobu soustředění a stejně tak i Vám v případě, že budete potřebovat dítě kontaktovat. Toto opatření je z důvodů „večerního pláče“ po telefonátech domů a z d§vodu toho, že děti při sebemenším problému nejdříve volají domů a zbytečně ve Vás vyvolávají obavy.
– PŘÍPADNOU NEÚČAST DÍTĚTE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ, PROSÍM OZNAMTE NEPRODLENĚ PŘÍSLUŠNÉMU TRENÉROVI
KONTAKTY NA PŘÍSLUŠNÉ TRENÉRY naleznete v sekci Kontakty

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ DÍTĚTE NA SOUSTŘEDĚNÍ
spodní prádlo, ponožky, kapesníky na 5 dny
tepláková nebo šusťáková souprava
1 – 3 x tepláky
5 x tričko s krátkým rukávem
1 x tričko s dlouhým rukávem případně flanelová košile
2 x mikyna
3 – 4 kraťasy – pozor na tréninky SPORTOVNÍ (ne kapsáče, riflové apod.)!!!!
1 x osuška
1 x ručník + 1 x starý ručník na cvičení na podlaze nebo na trávě
pyžamo nebo spací úbor 🙂 – spí se v chatkách
plavky
pláštěnka
2 x tenisky, gumáky (přípravak, mini), přezůvky (vše dát do igelitového sáčku)
hygienické potřeby, krém na opalování, případně repelent
malý baťůžek na případnou tůru
LÁHEV NA PITÍ (SPORTOVNÍ) na tréninky
sluneční brýle 🙂
větší igelitovou tašku na špinavé prádlo
potřebné léky, pokud jsou nutné
Děti si za své věci po celou dobu soustředění zodpovídají samy a pro případné zabránění ztrát či výměn je vhodné (zvlášt u mladších dětí) vybavení dítěte řádně označit a balit kufřík společně s dítětem, aby vědelo co má sbaleno. Ještě teď máme v hale spostu obelčení z loňského soustředění!!!!

Děti si mohou vzít drobné společenské hry dle svého uvážení (stolní hry, kostky, karty apod.)

Kapesné volte přiměřené, děti mají zajištěnou stravu, včetně pitného režimu.

Nedoporučujeme cennosti a případné mobilní telefony, přehrávače apod. si děti berou na vlastní nebezpečí a svoji zodpovědnost.