Na závěr sezóny jsme doma porazili Olomouc….

Foto zde

VÝSLEDKY CELÉ SOUTĚŽE ZDE

RpR – Olomouc 34 : 26 (17:12)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák (4), Kučera (1), Zuzaňák (7), Martinát (4), Dobiáš (3), Závorka, Špůrek (2), Smejkal (3), Španihel (1), Galus (1), Schäfer (6), Kačmarik (1)

Žeravice – RpR 27 : 21 (9:9)

Utkání dvou týmů ze dna tabulky bylo až do 51 minuty vyrovanané a oba celky se přetahovaly o vedení. Pak si ale domácí vzali time-out, po něm ožili a chybujícímu Rožnovu na závěr odskočili až na rozdíl šesti branek. Naši chlapi bohužel v závěru nepromněnili střeecké šance a k tomu přidali několik technických chyb, které soupeř trestal.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák(3), Koleček F. (6), Martinát (8), Závorka (1), Špůrek, Španihel (3), Galus

Polanka n.O. – RpR 26 : 23 (14:12)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Dobiáš (3), Závorka (6), Špůrek (2), Španihel (6), Koleček F. (1), Galus (1), Holčák (1), Schäfer (4)

RpR – Uničov  31 : 21 (13:8)

I když nás trápí marodka, dnes jsme nastoupili téměř kompletní, bohužel ne na dlouho. Během utkání se zranil Tomáš Slovák (achilovka), Adam Martinát (zlomený nos) a Tomáš Koleček s Martinem Slovákem odkulhali s výronem v kotníku. V těžkém a tvrdém utkání jsme rychle prohrávali 0:3. Postupně jsme se ale dostali do hry a první půli vyhráli o 5 branek. Ve druhé půli jsme dokázali náskok navyšovat a zaslouženě zůstaly body doma. Pochvalu zaslouží celý tým a hlavně brankář Měrka.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák M. (2), Zuzaňák V. (6), Martinát (4), Koleček T., Dobiáš (3), Závorka (3), Špůrek (1), Galus (7), Slovák T., Schäfer (5)

Luhačovice – RpR 36 : 39 (17:22)

Do Luhačovic jsme jeli s cílem získat dva důležité body k záchraně. Do sestavy se nám vrátili uzdravení kluci a šlo to velice znát na naši hře. Dařilo se nám prosazovat přes obranu Luhačovic a udělali jsme si náskok pěti golů, ten se nám podařilo udržet do konce první půle. Druhou půlku jsme začali párem technických chyb a soupeř se dotáhl k dostřelu. My se nedali, a zvládli jsme uhájit vítězství ve vyrovnaném zápase. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, doufám, že takový výkon zopakujeme i doma proti Uničovu.

Sestava a branky: Sekyra, Měrka – Slovák(1), Křenek (5), Zuzaňák (6), Martinát (8), Závorka (5), Špůrek (7), Slovák, Galus (1), Španihel, Koleček T. (4), Dobiáš (2)

RpR – Holešov   29 : 36 (17:17)

Do zápasu jsme šli v oslabené sestavě, kterou doplnili tři kluci z dorostu – Koleček, Kučera a Holčák. První poločas jsem se střídeli ve vední, v útoku jsme hráli trpělive a proměňovali jsme šance. Druhou půli jsme začali špatně, vydařila se nám přesilovka a hosté nám odskočili o 3 brnaky. Snažili jsme se toto manko dotáhnout, ale zkušenější tým Holešova nám to nepovolil a zápas dotáhl do vítězného konce. Chtěl bych pochválit celý tým za bojovný výkon a hlavně mladé kluky z dorostu, že se nezalekli soupeře.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Koleček F. (3), Špůrek, Smejkal (10), Koleček (4), Galus (4), Schäfer (5), Kučera (2), Holčák (1), Koleček T.

Ostrava – RpR  36 : 24 (18:10)

Do utkání jsme šli v nejslabší sestavě, co je. První gól jsme vstřelili v 9 minutě za stavu 7:1. V utočné fázi jsme si vypracovali dost gólových šancí, ale ty jsme nepromněnili, první poločas byl 18:10. Ve druhém poločase se zranil jediný hráč na střídání a my museli druhou půlku odehrát bez střidání,a to bylo ke konci zápasu znát, došly nám sily a dostávali jsme lehké góly z rychlého protiútoku.

Sestava a branky: Měrka – Španihel (6), Martinát (6), Kovanda (1), Špůrek (1), Smejkal (6), Kubiš, Galus (4)

RpR – Fr.- Místek B 29 : 29 (11:18)

Foto z utkání ZDE

Sestava a branky: Měrka – Kubiš (3), Martinát (5), Koleček T. (5), Závorka, Španihel (3), Koleček J. (7), Galus (6)

RpR – Karviná 18 : 34 (7:12)

Do zápasu jsme šli v oslabené sestavě, museli nastoupit dva dorostenci a dva hráči, kteří moc nehrají – pan Janošek a moje maličkost. Prvni poločas jsme drželi tempo a dařilo se nám i v obraně. Druhou půlku už ovládla Karviná, která využívala naši nepřesné střelby a trestala rychlým protiútokem. Doufám, že se dáme do soboty nějak dohromady a porazíme Frýdek – Místek.

Sestava a branky: Měrka – Holčák, Kulišťák M. (1), Martinát A. (2), Kovanda (1), Závorka (4), Španihel (2), Koleček (4), Galus (2), Schäfer (1)

Lesana – RpR 34 : 22 (16:12)

Sestava a branky: Měrka – Martinát (8), Kovanda (2), Závorka (5), Špůrek (1), Kubiš (3), Holčák (1), Mikušek (1), Schäfer (2), Janošek

RpR –  Vsetín 26 : 22 (14:11)

Vsetín byl před zápasem favoritem, ale my jsme si věřili, že uhrajeme dobrý výsledek. V prvním půli jsme si vytvořili menší náskok, který jsme neustále udržovali. Vynikající výkon v bráně předvedl Tomáš Měrka ,kterému pomohla vynikající obrana s novou posilou se Zubří Pepou Kolečkem. Ve druhém  polčase jsme si udržovali náskok trpělivou hrou a nedopustili jsme, aby Vsetín se přiblížil k dostřelu. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo a pokud tak budeme hrát a bojovat celý zbytek sezóny,tak se nemusíme obávat že budeme na chvostu tabulky.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Slovák (3), Mikušek (1), Koleček (5), Závorka, Špůrek, Smejkal (3), Španihel (3), Kubiš (7), Koleček (4)

Olomouc – RpR 30:20 (13:14)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák (3), Dobiáš (5), Špůrek (1), Smejkal (1), Španihel (7), Kubiš,  Schäfer (3)

RpR – Žeravice 27 : 23 (14:10)

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Slovák (3), Martinát (2), Mikušek, Koleček (3), Dobiáš (7), Závorka, Špůrek, Smejkal (4), Španihel (1), Kubiš (4), Schäfer (3)

Fr. Místek B – RpR  36:29 (19:13)

Sestava a branky: Kovanda, Sekyra, Měrka – Slovák (1), Martinát (4), Dobiáš (4), Špůrek (4), Smejkal (5), Španihel (6), Kubiš (3), Galus, Schäfer (2)

RpR – Polanka n.O.  17 : 19 (8:10)

Z naší strany jsme sehráli jedno z nejlepších utkání, kdy všichni odevzdali na hřišti maximum a to jak v útoku, tak i v obraně. Vedoucí tým naší soutěže musel bojovat o vítězství až do posledních minut. Z naší strany je škoda technických chyb a neproměněných šancí, které nás možná stály skalp Polanky. Díky celému týmu za předvedený výkon a Petru Kovandovi v bráně.

Sestava a branky: Kovanda, Měrka, Sekyra – Slovák (1), Dobiáš (10), Závorka, Špůrek (1), Smejkal, Španihel (1), Kubiš (2), Galus, Schäfer (2)

Uničov – RpR  38 : 34 (14:20)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák (4), Dobiáš (5), Závorka (2), Špůrek (2), Smejkal (8), Španihel (10), Kubiš (1), Galus (2)

RpR – Luhačovice 37 : 25 (16:11)

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Douda – Slovák, Mikušek (1), Koleček (6), Kulišťák M. (1), Špůrek, Dobiáš (9), Smejkal (4), Španihel (7), Kubiš (4), Schäfer (4), Galus (1)

RpR – Holešov  39 : 28 (16:13)

Do utkání jsme šli v oslabené sestavě, bez 4 spojek. Proti favoritovi tohoto zápasu jsme neměli co ztratit. Holešov vedl od prvních minut, my se nedokázali prosadit přes dobrou obranu a skvěle chytajícího brankáře domácích.  Od 15 minuty jsme změnili obranu, a v útoku styl střelby a to se vyplatilo. Poločas skončil 16:13.  Vstup do druhé půle byl z naší strany opět klasický – tragický. Ve 41 minutě  byl stav 25:14 a bylo po utkání. My jsme ovšem bojovali dál, ale na lepšího soupeře to nestačilo.

Sestava a branky: Měrka – MIkušek (3), Kovanda (5), Dobiáš (10), Špůrek (1), Smejkal (2), Španihel (3), Kubiš, Galus (1), Schäfer (3)

RpR – Ostrava  24 : 33 (10:13)

S favorizovanou Ostravou jsme se trápili celé utkání. Náš výkon dnes nebyl optimální ani v útočné a ani v obranné fázi. V útoku jsme se potýkali se spoustou neproměnných brankových příležitostí, včetně těch ze 7m hodů a v obraně jsem nespolupracovali. Soupeř na tom byl herně lépe a body si plně zasloužil, my však věříme, že naše hra půjde nahoru a přijdou další body.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Měrka, Sekyra – Slovák (1), Koleček (3), Kovanda, Dobiáš (9), Závorka (1), Špůrek (2), Smejkal (1), Španihel (3), Schäfer (4), Galus

Karviná – RpR   37 : 23 (17:9)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák, Pšenica (3), Kulišťák D. , Mikušek (2), Dobiáš (8), Závorka, Špůrek (3), Smejkal (1), Španihel (6), Kubiš

RpR – Lesana Zubří  24 : 22 (14:9)

Do derby proti lesané jsme šli bez dvou spojek Pšenicy a Martináta.Doma se neprohrává tak jsme bojovali od záčátku až do poslední minuty a to  se nám vyplatilo.Všichni co byli na hřišti odvedli super výkon a tím bych poděkoval .

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Kulišťák M., Zuzaňák (2), Koleček (5), Závorka (1), Špůrek (3), Smejkal (3), Španihel (2), Schäfer (4), Slovák (2), Galus (2)

Vsetín – RpR  28: 26 (12:12)

Na Vsetín jsme jeli se pokusit urvat nějaký bod. Věděli jsme, že nás nebude čekat nic jednoduchého. V prvním poločase to tak i vypadalo. Ve vedení jsme se střídali a poločas byl 12:12. Druhou půlku jsme začali lépe a dostali se do dvou gólového vedení, jenže v 10 minutě jsme neproměnili sedmimetrový hod a navíc jsme prohráli přesilovku. Na to Vsetín dal šest branek v řadě a bylo rozhodnuto. Ve 20 minutě jsme si vzali oddechový čas a změnili obranu. Vsetín měl velké problémy se prosadit a 50 sekund před koncem jsme prohrávali o gól a navíc jsme měli útok, jenže se nám nepodařilo vyrovnat a dvě sekundy před koncem dal Vsetín gól. Kluci odvedli super výkon zejména v posledních 10 minutách a jsem moc rád, že za stavu 26.20 to nevzdali a bojovali do konce.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra – Pšenica (7), Křenek (4), Zuzaňák (5), Koleček (1), Martinát (4), Dobiáš (4), Závorka (1), Galus, Kulišťák D.