INFORMACE PRO MINIŽÁKY

logo_infoPřinášíme Vám základní informace k družstvu minižáků v letošní sezóně. V článku níže naleznete kontakty na trenéry, rozpis tréninků od 2.9.2013, náplň tréninky, informace k turnajům…
Aktualizovali jsem informace pro období leden – červen 2013.
Tyto informace jsou ke stažení v pdf i ZDE.

Družstvo minižáků je tvořeno dětmi narozenými v roce 2003, 2004 a případně 2005. Děti již většinou absolvovaly v loňském roce tréninky s družstvem přípravky, případně i s minižáky. Mezi nás však mohou přijít i zájemci, kteří si ještě házenou nevyzkoušeli a chtěli by :). Stačí si vzít tenisky, tričko, kraťasy a dorazit na halu.

KONTAKTY NA TRENÉRKY:

Dita DVOŘÁKOVÁ, tel. 776 883 836, e-mail: minizaci@hcroznov.cz, diddy@hcroznov.cz
Dana KUTĚJOVÁ, tel. 605 013 904, e-mail: minizaci@hcroznov.cz, dana@hcroznov.cz

TRÉNINKY OD 1.9.2013 – 30.6.2014:
Pondělí     17:00 – 18:30     sportovní hala na Koryčanských Pasekách
Středa      16:30 – 17:45     sportovní hala na Koryčanských Pasekách
Pátek        16:45 – 18:00    sportovní hala na Koryčanských Pasekách

Tréninky neprobíhají v době školních prázdnin a statních svátků, případně při naplánovaných akcích na hale, v tyto temríny se tedy tréninky neuskuteční:

• 31.1.2014 (pátek) – pololetní prázndiny
  • 3.3. – 7.3.2014 – jarní prázdniny
  • 18.4. (pátek) a 21.4.2014 (pondělí) – velikonoční prázdniny
  • V novém roce začneme trénovat v pondělí 6.1.2014
  • Poslední trénink před letními prázdninami máme naplánovaný na 20.6.2014

V případě mimořádného zrušení tréninků Vás budeme informovat.

ŠKOLNÉ

• Školné na sezónu 2013/2014 je pro kategorii minižáků 2 600 Kč.
  • Tuto částku můžete zaplatit buď hotově nebo na účet klubu.
  • Platbu lze rozdělit na dvě poloviny, s tím, že první část (1 300 Kč) je nutno zaplatit do 30.11.2013, druhou pak do 31.3.2014.
  • V případě platby na účet je možno platit školné i v měsíčních splátkách (10 x 260 Kč). Částka je splatná k poslednímu dnu daného měsíce. Při této variantě je nutno při navedení trvalého příkazu, zaslat jeho kopii na e-mail hazena@hcroznov.cz
  • Číslo účtu: 2047030193/0800
  • Variabilní symbol: rodné číslo hráče bez lomítka (čísla začínající 0 pište bez 0)
  • Specifický symbol: 220001 – minižáci

NÁPLŇ TRÉNINKŮ

V kategorii minižactva je hlavním cílem našich tréninků především všeobecný pohybový rozvoj  dětí, doplněný o dovednosti s míčem.

Tréninkové jednotky jsou zaměřeny předevšim na rozvoj rychlosti, koordinace a to formou soutěží, her a herních cvičení. Nechybí rozvoj atletických dovedností a to hlavně běžeckých (atletická abeceda).

Do většinu činností se snažíme zapojit i míč a tak během her a soutěží učíme být děti s míčem kamarád. Však taky naše letošní moto zní:

S HÁZENOU MĚ BAVÍ SVĚT ANEB JAK SE KROTÍ MÍČ

Drawing3

V každé tréninkové jednotce je i čas vyměřený hře a to nejen házené, ale i různým pokládaným, honěným, vybíjeným a ostatním míčovým hrám.

TURNAJE
Děti budou rozděleny do dvou družstev „A“ a „B“ a budou se zúčastňovat turnajů pořádaných Zlínským krajským svazem házené. Na turnajích se bude hrát miniházená 4 + 1, tzn. zmenšená varianta házené – poloviční hřiště, menší branky, měkký menší míč a pouze 4 + 1 hráčů.
V podzimní části budeme hrát s celky z blízkého okolí (Zubří, Vsetín, Val.Meziříčí), a v následujícím roce se soutěž rozšíří o dlaší celky Zlínského kraje (Zlín, Otrokovice, Napajedla,…).
Na turnaji děti odehrají 3 – 4 utkání. Budeme povětšinou jezdit auty (zde budeme potřebovat Vaši pomoc) a vždy Vás budeme o turnajích dopředu informovat.

Rozpis turnajů, který je zatím znám, jsme Vám zaslali e-mailem.

Mimo tyto turnaje plánujeme ještě i další turnaje o kterých Vás budeme informovat.

Na tomto webu naleznete i ostatní informace z Rožnovské házené, z turnajů, utkání, fotografie atd.